Zenonia 3

Zenonia 3 1.0.7

Doskonała action RPG na Androida!

Zalety

  • Ładna grafika
  • Proste, czytelne zasady
  • Wielki świat, różnorodność broni i wrogów

Wady

  • Infantylna estetyka świata gry

Doskonały
9

Zenonia 3 jest jedną z najpopularniejszych gier typu action RPG na Android. Świat w niej zawarty jest przeogromny, a sama gra oferuje nam wiele przygód i zadań do rozwiązania. Warto pobrać i sprawdzić Zenonia 3, chociażby dlatego, że od pewnego czasu można ją mieć za darmo!

Zenonia 3 to kontynuacja znanej serii RPG. W trzeciej części przyjdzie nam przemierzyć aż 227 plansz świata Midgard i rozwiązać 136 zadań. Jak widać, chociaż gra jest wydana na urządzenia mobilne, świat w niej zawarty wcale nie jest w żaden sposób ograniczony.

Podobnie jak w każdej RPG, na początku rozgrywki musimy wybrać sobie bohatera. W Zenonia 3 mamy cztery postacie do wyboru. Są to Sword Knight, Shadow Hunter, Mechanic Launcher oraz Nature Shaman. Każdy z bohaterów będzie miał do dyspozycji ponad 500 różnego rodzaju hełmów, zbroi, broni i butów. Taka ilość ulepszeń na pewno przyda się podczas wykonywania zadań, na nasze bohaterskie życie czyha bowiem 200 rodzajów potworów.

Jak wygląda Zenonia 3 od strony samej rozgrywki? Podczas przemierzania map czeka nas sporo walki i przeszkód. Sterowanie nie jest ciężkie, łatwo się do niego przyzwyczaić. W największym skrócie można napisać, że naszym zadaniem jest siekanie (prawie) wszystkiego co chodzi po planszy. Trzeba tez uważać na liczne pułapki, które mogą pozbawić naszą postać co najmniej chęci do życia.

Sama walka nie jest zbyt skomplikowana. Wymaga od nas przede wszystkich szybkiego klikania w przycisk ataku. Na szczęście, są tez w Zenonia 3 potwory, których pokonanie wymaga większego wysiłku umysłowego.

Grafika w Zenonia 3 jest kolorowa i pełna szczegółów. Może to przeszkadzać, szczególnie jeśli nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na małym ekranie telefonu. Jednak po kilkunastu minutach na pewno każdy się przyzwyczai. Udźwiękowienie Zenonia 3 przypadnie do gustu szczególnie fanom oldskulowych gier, jednak nie powinno razić nawet jeśli ktoś nie jest fanem archaicznych produkcji.

Zenonia 3 to świetne aplikacja o wysokiej grywalności. Opanowanie gry nie jest trudne, a rozgrywka przyniesie fanom serii dużo radości. Tak rozbudowaną i kolorową grę, po prostu wypada sprawdzić!

Zenonia 3

Download

Zenonia 3 1.0.7

Opinie użytkowników o Zenonia 3